У більшості випадків зниження слуху відбувається поступово, і Ви не впізнаєте про це до тих пір, поки втрата слуху не стане великою проблемою. Ви можете просити повторити сказане, особливо в шумному середовищі. Ви можете робити помилки, Вам стане необхідним збільшити гучність телевізора. Ви можете не чути дзвінка в двері, телефонного та / або сигналу, що попереджає про небезпеку.

Що робити при втраті слуху

1. Повне обстеження слуху у компетентного фахівця з слухопротезуванню. Він огляне Ваші вуха і дослідить здатність чути тони на різних частотах. Беручи до уваги Вашу втрату слуху, спосіб життя буде рекомендований тип слухового апарату.

2. Спеціаліст по протезуванню зробить зліпок Вашого вуха, використовуючи м'який пластичний матеріал. Він буде використаний для виготовлення індивідуального вушного вкладиша.

3. Коли Ваш апарат буде готовий, фахівець з протезування Вам його налаштує. Вас навчать тому, як користуватися і доглядати за Вашим новим слуховим апаратом.

4. Коли ви почнете користуватися апаратом, буде потрібно час, щоб до нього звикнути. Вам потрібно розфокусувати слух і налаштуватися на звуки, які Ви давно не чули.

Ймовірно, Ви будете останнім, хто помітить. У більшості випадків зниження слуху відбувається поступово, і Ви не впізнаєте про це до тих пір, поки втрата слуху не стане великою проблемою. Ви можете:

просити повторити сказане;

робити помилки;

збільшувати гучність телевізора;

Він не почув дзвінка і / або попереджувального сигналу про небезпеку.

У міру погіршення слуху Ви помітите, що стали перевтомлюватися, беручи участь в бесіді. Так як Вам доводиться напружуватися, щоб чути співрозмовника. Згодом Ви відзначите втрату інтересу до того, від чого раніше отримували задоволення.

Не відкладайте проблеми, поки не стало пізно! Спеціалісти медичного центру "Меділор" допоможуть вирішити проблеми зі слухом, підібрати та налаштувати слуховий апарат саме для Вас!